Adrian Krysian na testach przy Sportowej

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Przez najbliższe dni testowany przez GKS będzie środkowy pomocnik Adrian Krysian. 26-letni zawodnik jesienią występował w barwach Odry Opole.

Adrian Krysian to zawodnik urodzony w Stargardzie Szczecińskim, gdzie rozpoczynał swoją przygodę z piłką nożną w juniorach Błękitnych. Następnie przeniósł się on do Zagłębia Lubin, gdzie grał w juniorach, a następnie w drugiej drużynie „Miedziowych”.

W sezonie 2011/2012 ten gracz jesienią został wypożyczony do MKS-u Kluczbork, a wiosną trafił na wypożyczenie do Odry Opole. Kolejny rok to gra również na wypożyczeniu w KS-ie Polkowice.

Następnie klub z Lubina sprzedał swojego zawodnika do Odry Opole z której po roku Krysian został sprzedany na dwa sezony do bytomskiej Polonii. Latem ubiegłego roku 26-letni zawodnik trafił po raz trzeci w swojej karierze do klubu z Opolszczyzny. W beniaminku z Opola rywalizacja w linii pomocy nie była łatwa, bowiem ta ekipa ma w swoich szeregach kilka dobrych nazwisk, a ponadto Odra liczy się w walce o awans do I ligi.

26-letni pomocnik mierzy 176 cm wzrostu i waży 65 kilogramów.

Kibice będą mogli zobaczyć testowanego zawodnika w akcji już w sobotę, gdzie GKS rozegra spotkanie towarzyskie z Łódzkim Klubem Sportowym. Początek tego starcia na obiekcie przy ul. Minerskiej w Łodzi o godzinie 12:00!