GKS kontraktuje kolejnego gracza! Mateusz Marzec w Bełchatowie

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Przed tygodniem podopieczni Artura Derbina rozpoczęli przygotowania do sezonu i mają za sobą nawet pierwszy wygrany sparing. Piłkarze trenują, a pion dyrektorski również nie próżnuje. Po podpisaniu umowy m.in. z Michałem Kołodziejskim i Krzysztofem Wołkowiczem, dziś w klubie zakontraktowano kolejnego nowego zawodnika – byłego piłkarza Olimpii Grudziądz, Mateusza Marca.

Nowy nabytek „biało-zielono-czarnych” związał się z naszym klubem rocznym kontraktem z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Blisko 25-letni ofensywny pomocnik może występować na pozycjach „7” i „10”. Wychowanek Małapanew Ozimek miniony sezon spędził w innym beniaminku I ligi – Olimpii Grudziądz. Pod wodzą byłego trenera GKS-u Mariusza Pawlaka, wystąpił we wszystkich ligowych spotkaniach, dokładając do swojego dorobku dwa mecze w Pucharze Polski. Marzec siedmiokrotnie pokonywał bramkarzy rywali, a pięć razy asystował swoim kolegom. W swoim CV ma grę na zapleczu Ekstraklasy w barwach Odry Opole. W sezonie 2017/18 rozegrał 15 spotkań. W swojej dotychczasowej przygodzie z piłką reprezentował także barwy Ruchu Zdzieszowice.

To czwarte – po Krzysztofie Wołkowiczu, Michale Kołodziejskim i wracającym z wypożyczenia Dawidzie Flaszce – wzmocnienie kadry pierwszoligowego GKS-u.

Mateusza, witamy serdecznie w Bełchatowie i życzymy jak największej liczby występów i zdobyczy bramkowych w nadchodzącym sezonie ligowym w „biało-zielono-czarnych” barwach!