Brunatni przedłużają kontrakty! Trzech piłkarzy na dłużej przy S3

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Wychowankowie Mikołaj Grzelak i Dawid Flaszka oraz pomocnik Waldemar Gancarczyk podpisali nowe kontrakty na grę w GKS-ie Bełchatów. Poprzednie umowy wygasły 30 czerwca bieżącego roku.

Mikołaj Grzelak w minionym sezonie długo leczył kontuzję i do dyspozycji Marcina Węglewskiego był dopiero wiosną. Na boiskach Fortuna 1 Ligi udało mu się rozegrać 14 spotkań. 30-letni Boczny obrońca (występujący także na skrzydle) rozegrał do tej pory 74 spotkania. W przeszłości reprezentował także barwy Legionovii i Rozwoju Katowice.

Drugim zawodnikiem, który w najbliższych miesiącach nadal będzie reprezentował brunatne barwy jest Dawid Flaszka. 24-latek w minionym sezonie wystąpił w 26 meczach, ale tylko dziesięciokrotnie wybiegał w podstawowej jedenastce. Łącznie dla GKS-u zagrał w 134 spotkaniach i zdobył 20 bramek. W seniorskiej karierze grał także dla Sandecji Nowy Sącz (sezon 2018/19).

W sezonie 2021/22 przy Sportowej 3 będzie występować także Waldemar Gancarczyk. Doświadczony pomocnik do Bełchatowa zawitał rok temu i zdołał wystąpić w 30 spotkaniach. Zdobył dwie bramki. 31-latek występował już w II lidze m.in. w sezonie 2016/17. Wówczas w barwach Odry Opole w 25 meczach siedmiokrotnie pokonał bramkarzy rywali.

Mikołajowi, Dawidowi oraz Waldemarowi życzymy powodzenia w nowym sezonie eWinner 2 Ligi!