Rachwał, Basta i Witasik z nowymi kontraktami

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Jak informuje oficjalna strona klubu, nowe umowy podpisali Patryk Rachwał, Adrian Basta i Piotr Witasik.

Piotr Witasik nadal będzie reprezentował barwy GKS Bełchatów. Wychowanek naszego klubu parafował dziś umowę, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2015 roku.

21-letni obrońca w minionym sezonie zagrał w czterech meczach T-Mobile Ekstraklasy, z czego jeden z nich (z Wisłą Kraków) w pełnym wymiarze czasowym. Piotr zagrał również w dwunastu meczach Młodej Ekstraklasy, gdzie strzelił jedną bramkę.

Patryk Rachwał przez kolejny rok będzie reprezentował barwy GKS Bełchatów. Dziś popularny „Rambo” złożył w klubie podpis na kontrakcie, który obowiązywać będzie do 30 czerwca 2014 roku.

Warto w tym miejscu nadmienić, iż kontrakt zawiera opcję przedłużenia do 2016 roku. Urodzony w Zabrzu 32-letni pomocnik to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w ekipie Kamila Kieresia. Wiosną rozegrał 12 meczów w T-Mobile Ekstraklasie z czego 8 razy wyszedł w podstawowej jedenastce.

Adrian Basta podpisał dziś nową umowę z GKS Bełchatów. Kontrakt obowiązywać będzie do 30 czerwca 2015 roku. Podpisana dziś umowa ma opcję przedłużenia o rok.
Pochodzący z Nowego Sącza 24-letni obrońca występuje w naszym klubie od początku sezonu 2012/13. W tym czasie rozegrał 12 meczów w T-Mobile Ekstraklasie i 2 w Pucharze Polski. Pod okiem trenera Kamila Kieresia „Baścik” stał się jednym z najlepszych prawych obrońców ligi.