Ekstraklasa w Bełchatowie już od złotówki!

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

GKS „Bełchatów” S.A. podaje cennik biletów i karnetów na mecze T-Mobile Ekstraklasy w rundzie jesiennej sezonu 2014/2015 na stadionie przy ul. Sportowej 3.

W stosunku do cen z poprzedniej rundy, w nowym cenniku zaszły dwie drobne zmiany. Bilet normalny w nowym sezonie kosztować będzie 20 zł, natomiast bilet jednorazowy 30 zł. Na niezmienionym poziomie pozostają ceny biletów ulgowych – 10 zł i dziecięcych – 1 zł. Utrzymana zostaje również atrakcyjna cena Karty Kibica – 5 zł.

We wtorek 1 lipca rozpocznie się zamknięta sprzedaż karnetów na nadchodzącą rundę (9 meczów), która potrwa do soboty 5 lipca. W tym terminie karnety będą mogły nabywać tylko osoby, które chcą kontynuować swój karnet z rundy wiosennej. Otwarta sprzedaż karnetów rozpocznie się w poniedziałek 7 lipca. Od 14 lipca będzie można nabywać bilety na pierwszy mecz PGE GKS Bełchatów w T-Mobile Ekstraklasie w sezonie 2014/15 przy Sportowej 3 z Koroną Kielce (25 lipca, godz. 18:00).

CENNIK BILETÓW – JESIEŃ 2014
BILET NORMALNY – 20 zł
BILET ULGOWY – 10 zł (dla młodzieży szkolnej i studentów, kobiet, niepełnosprawnych, emerytów, rencistów i żołnierzy – za okazaniem stosownych dokumentów)
BILET DZIECIĘCY – 1 zł (dla dzieci do 13. roku życia, będących pod opieką osoby pełnoletniej)
BILET BEZ KARTY KIBICA – 30 zł

CENNIK BILETÓW z „Bełchatowską Kartą 3+”
BILET NORMALNY – 10 zł
BILET ULGOWY – 5 zł (dla młodzieży szkolnej i studentów, kobiet, niepełnosprawnych, emerytów, rencistów i żołnierzy – za okazaniem stosownych dokumentów)
BILET DZIECIĘCY – 1 zł (dla dzieci do 13. roku życia, będących pod opieką osoby pełnoletniej)

CENNIK KARNETÓW – 9 meczów – JESIEŃ 2014
KARNET NORMALNY – 144 zł
KARNET ULGOWY – 72 zł (dla młodzieży szkolnej i studentów, kobiet, niepełnosprawnych, emerytów, rencistów i żołnierzy – za okazaniem stosownych dokumentów)
KARNET DZIECIĘCY – 9 zł (dla dzieci do 13. roku życia, będących pod opieką osoby pełnoletniej)

CENNIK KARNETÓW – 9 meczów – z „Bełchatowską Kartą 3+”
KARNET NORMALNY – 80 zł
KARNET ULGOWY – 40 zł (dla młodzieży szkolnej i studentów, kobiet, niepełnosprawnych, emerytów, rencistów i żołnierzy – za okazaniem stosownych dokumentów)
KARNET DZIECIĘCY – 9 zł (dla dzieci do 13. roku życia, będących pod opieką osoby pełnoletniej)