2 października 2022
16:00
GieKSa Arena w Bełchatowie

GKS Bełchatów rozbił przy Sprotowej 3 Jutrzenkę Drzewce

W niedzielnym spotkaniu BetCris IV ligi „Brunatni” pokonali na własnym obiekcie Jutrzenkę Drzewce 7:0. Królem polowania pod bramką przeciwnika okazał się Artur Golański.

Strzelanie rozpoczął w 32. minucie Damian Warnecki, który wykorzystał podanie od Łukasza Wrońskiego i z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki. Tuż przed przerwą wynik podwyższył strzałem z dystansu Wroński. Po przerwie ponownie na listę strzelców wpisał się „Warnek”. Natomiast kolejne minuty przyniosły kompletowanie hat-tricka przez Artura Golańskiego. Dwa strzały bezpośrednio z rzutów wolnych oraz silne uderzenie z pola karnego rozbiły gości. W końcówce rywali dobił wracający po kontuzji Bartłomiej Bartosiak.

GKS Bełchatów – Jutrzenka Drzewce 7:0 (2:0)
Bramki: Damian Warnecki 32, 50, Łukasz Wroński 44, Artur Golański 54, 79,81, Bartłomiej Bartosiak 90

GKS Bełchatów: Leonid Otczenaszenko – Mateusz Szymorek, Jarosław Trzeboński, Mikołaj Bociek (82. Stanisław Wenus), Sebastian Ochocki – Bartosz Bujalski (68. Miłosz Nowak), Artur Golański (82. Damian Michalak), Łukasz Wroński – Kamil Mizera (60. Tomasz Bąkowicz), Damian Warnecki (68. Bartłomiej Bartosiak) – Przemysław Zdybowicz (68. Bartłomiej Trzeboński)
Jutrzenka Drzewce: Adrian Olejnik – Eryk Sulikowski, Filip Bator (65. Alan Dobrzański), Cezary Dominiak (85. Robert Szubert), Łukasz Stangreciak (65. Oskar Kacperski), Aleksander Sulikowski, Mateusz Wojciechowski, Norbert Kowalski, Mateusz Turek, Adam Kowara, Filip Niźnikowski

Żółte kartki: Bator, Stangreciak, Kowalski, Turek, Niźnikowski
Sędzia: Krzysztof Musiał