0

15 lipca 2023
11:00

Skra Częstochowa również za mocna. Wysoka porażka GKS-u

Forma zawodników GKS-u Bełchatów w pierwszych spotkaniach kontrolnych przed nowym sezonem jest stabilna. Po raz trzeci podopieczni Bogdana Jóźwiaka przegrali z rywalem w stosunku 0:4. Tym razem lepsza okazała się Skra Częstochowa.

Po przegranych z ŁKS-em II Łódź (0:4) oraz Starem Starachowice (0:4) można było mieć nadzieję, że w trzeciej próbie „Brunatni” zagrają lepiej. Nic bardziej mylnego – już do przerwy wyżej notowany rywal prowadził 2:0 za sprawą Winciersza i Wojtyry. Po przerwie na listę strzelców wpisali się Sajdak i Kitliński. GKS Bełchatów ponownie wysoko przegrywa, nie strzelając choćby honorowej bramki. Czy jest powód do niepokoju?

Skra Częstochowa – GKS Bełchatów 4:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Winciersz 13, Dawid Wojtyra 37, Przemysław Sajdak 65, Michał Kitliński 79

GKS Bełchatów (I połowa): zawodnik testowany – Szymon Sarnik, Mariusz Holik, Mikołaj Bociek, Mateusz Szymorek – Klaudiusz Krasa, Artur Golański – Łukasz Wroński, Serhij Napolov, Bartłomiej Bartosiak – zawodnik testowany

GKS Bełchatów (II połowa): zawodnik testowany – Sebastian Ochocki, Mariusz Holik, Jakub Szczepaniak, Mikołaj Grzelak – Miłosz Nowak, Klaudiusz Krasa – Kamil Mizera, Dawid Woźniakowski – Hubert Berłowski, Przemysław Zdybowicz