Kamil Kiereś: Zadecydowało niechlujstwo w akcjach ofensywnych

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Trener gości skupił się głównie na ocenie pracy sędziego, a Kamil Kiereś miał zastrzeżenia do przykładania się swoich zawodników do akcji ofensywnych. Właśnie w takim tonie wypowiadali się szkoleniowcy obu drużyn na pomeczowej konferencji.

Robert Podoliński (Cracovia): To trzeci mecz wyjazdowy, kiedy mam zastrzeżenia do pracy sędziego, w spotkaniach z Lechią i Pogonią zostały nam strzelone gole ze spalonego. Jeżeli gwiżdże się takie coś jak dzisiaj, to sędzia powinien też odgwizdać faul na Miroslavie Covilo z 89 minuty. Szkoda, że pan sędzia był dzisiaj aktorem.

Kamil Kiereś (GKS Bełchatów): Było to bardzo trudne spotkanie. W poprzednich dwóch meczach wygraliśmy i mieliśmy dzisiaj chrapkę, żeby sięgnąć po pełną pulę. Cracovia to nie jest łatwy zespół, ciężko nam było stwarzać sytuacje i z przebiegu meczu wyglądał on na remis. Nie widziałem, czy był karny. Jeżeli jest niechlujstwo w akcjach ofensywnych, przekłada się to na straty i kontry przeciwnej drużyny. Tak się dzisiaj stało, gdy straciliśmy gola. Myślę, że Cracovia dominowała w pewnych fazach meczu.