Finał naszej zabawy w „typera” należy do Krzysztofa Michalaka

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Przed nami ostatni kolejka sezonu 2016/17, a zarazem finał naszej zabawy w typowanie wyników meczów II ligi przez piłkarzy GKS Bełchatów. Epilog należy do jednego z bardziej doświadczonych zawodników „Brunatnych”, wychowanka klubu Krzysztofa Michalaka.

Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg (godz. 17:00)
Typ: 0:0

– Siarka po stracie możliwości gry w barażach znacząco obniżyła loty, przegrywając dwa ostatnie mecze. Myślę, że obie drużyny zadowoli remis.

ROW 1964 Rybnik – Radomiak Radom (godz. 17:00)
Typ: 1:2

– Ciężki mecz do wytypowania wyniku, ze względu na możliwe rotacje w składach, zwłaszcza Radomiaka, który będzie musiał jeszcze zagrać baraż. Jednak uważam, że Radomianie będą chcieli zdobyć trzy punkty i postawić kropkę nad „i”.

LegionoviaPuszcza Niepołomice (godz. 17:00)
Typ: 1:1

– „Novia” już dawno zapewniła sobie utrzymanie, a Puszcza awans – także stawiam na bramkowy remis w tym meczu.

Gryf Wejherowo – Rozwój Katowice (godz. 17:00)
Typ: 1:1

– Najcięższy mecz do przewidzenia zwycięzcy. Katowiczanie postawili się w ciężkiej sytuacji po ostatniej porażce u siebie. Potrzebne są im punkty do bezpośredniego utrzymania, mogą jednak liczyć jeszcze na porażki sąsiadów z tabeli. Drużyna Gryfa natomiast jest silna na własnym – specyficznym boisku.

Olimpia Elbląg – 
Kotwica Kołobrzeg (godz. 17:00)
Typ: 1:2

– Ciekawy mecz w Elblągu w ostatniej kolejce. Kotwica musi to spotkanie wygrać, żeby dać sobie szansę na utrzymanie, oczywiście patrząc jednocześnie na wyniki z innych boisk. Za to Olimpia na własnym stadionie, jako beniaminek, powalczy o jak najlepszą pozycję w tabeli na koniec rozgrywek.

GKS Bełchatów – Błękitni Stargard Szczeciński (godz. 17:00)
Typ: 2:0

– Błękitni to nieprzewidywalny zespół, ale atut własnego boiska, plus chęć rewanżu za przegraną na wyjeździe pomoże nam wygrać.

Warta Poznań – Olimpia Zambrów (godz. 17:00)
Typ: 2
:0

– Uważam, że drużyna z Zambrowa, pogodzona ze spadkiem, nie jest już w stanie powalczyć o dobry wynik w ostatnim meczu sezonu.

Polonia Warszawa – Raków Częstochowa (godz. 17:00)
Typ: 1:2

– Bardzo ciekawie zapowiadający się mecz w stolicy. Polonia walczy do końca o utrzymanie, natomiast Raków gra o lidera rozgrywek, ale wydaje się jednak, że drużyny z Warszawy możemy nie zobaczyć w przyszłym sezonie na II-ligowych boiskach.

Odra Opole – Polonia Bytom (godz. 17:00)
Typ: 2:1

– „Mecz przyjaźni” na koniec rozgrywek między tymi drużynami, jednak dwa odmienne bieguny tabeli. Przez dłuższy czas te zespoły mogą się nie spotkać na boisku, gdyż Opole awansuje (jako beniaminek) do I ligi, a Polonia wędruje do III. Pachnie remisem, jednak miejsce Odry w tabeli do czegoś zobowiązuje.