Dawid Flaszka nominowany do jedenastki kolejki „Piłki Nożnej”

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Jego powrót do wyjściowego składu zaowocował pierwszą wygraną GKS-u od 28 sierpnia. Dobra dyspozycja w meczu z KKS 1925 Kalisz nie pozostała niezauważona, bowiem dziennikarze „Piłki Nożnej” wytypowali „Flachę” do jedenastki 13. kolejki eWinner 2 Ligi. Gratulujemy!

To on zapoczątkował akcję, po której Szymon Sołtysiński podwyższył na 2:0. Sam też mógł wpisać się na listę strzelców po bardzo dobrze rozegranym stałym fragmencie, lecz nie trafił do siatki z bliskiej odległości. Był bardzo aktywny w grze ofensywnej i obyśmy częściej oglądali Dawida w takiej formie.

Nominacja do jedenastki kolejki „PN” to pierwsze wyróżnienie dla Dawida Flaszki w tym sezonie. Wcześniej doceniono Waldemara Gancarczyka (za mecz ze Zniczem Pruszków), Martina Klabníka (za mecz z Hutnikiem Kraków), Mateusza Gancarczyka i Damiana Warneckiego (za mecz z Pogonią Siedlce).

Jedenastka 13. kolejki eWinner 2 Ligi:

Sebastian Madejski (Motor Lublin) – Robert Majewski (Pogoń Siedlce), Krystian Palacz (Lech II), Ramil Mustafajew (Stal Rzeszów) – Wiktor Szywacz (Garbarnia), Antoni Kozubal (Lech II), Dawid Flaszka (GKS Bełchatów), Jakub Letniowski (Radunia), Andreja Prokić (Stal Rzeszów) – Wojciech Trochim (Pogoń Siedlce), Emil Drozdowicz (Wisła Puławy).