Formalność dopełniona. Kamil Niewiadomski z kontraktem

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Obserwowany już w grudniowym mikrocyklu Kamil Niewiadomski został nowym zawodnikiem GKS-u Bełchatów. Młody zawodnik dobrymi występami zapracował na transfer definitywny, a teraz dopełniono formalności. 

20-latek przekonał do siebie sztab szkoleniowy w trakcie grudniowo-styczniowych testów. Na jego ocenę z pewnością miały wpływ występy z Widzewem II Łódź oraz Lechią Tomaszów Mazowiecki, w których zdobył dwie bramki oraz zanotował jedną asystę. Ostatnie miesiące lewy pomocnik, a także obrońca, spędził w trzecioligowych rezerw Miedzi Legnica. W obecnych rozgrywkach zagrał siedemnastokrotnie, dwukrotnie wpisując się na listę strzelców. Był także włączony do szerokiej kadry pierwszego zespołu, lecz na zapleczu Fortuna 1 Ligi nie zdołał zadebiutować. W sezonie 2020/21 także był podstawowym piłkarzem rezerw „Miedzianki”, choć jego liczby nie powalają: jedna bramka w 32 meczach. Młody zawodnik piłkarskie szlify zbierał m.in. w Polonii Warszawa, Escola Varsovii czy Stomilu II Olsztyn.

O początkach swojego pobytu w Bełchatowie nowy nabytek GKS-u opowiedział tuż po meczu z Lechią Tomaszów Mazowiecki (3:1). Niewiadomski podpisał kontrakt wiążący go z S3 do 30 czerwca 2023 roku.

Witamy Kamila i życzymy mu wielu bramek w biało-zielono-czarnych barwach!