Kibicu, dołącz do zbiórki! Mobilizacja całego środowiska

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze” organizuje wielką zbiórkę pieniędzy na odkupienie praw do klubowego herbu, który w przyszłości będzie niezbędny do odbudowania struktur GKS-u Bełchatów. „Musimy być pewni, że w przyszłości uda się zbudować nowy GKS z zachowaniem tradycji i tożsamości, a więc z naszym jedynym herbem! Bez naszych działań istnieje ryzyko, że herb przepadnie w procesie upadłościowym” – czytamy w komunikacie.

Pełna treść apelu:

„Drodzy Kibice, Sympatycy Bełchatowskiej Drużyny!

Informacje medialne o zamiarach wszczęcia postępowania upadłościowego przez nasz ukochany klub GKS BEŁCHATÓW skłoniły nas do natychmiastowego działania, w celu zabezpieczenia tego, co w klubie najważniejsze i co w przyszłości będzie niezbędne do jego odbudowania – HERBU KLUBOWEGO. Jest on dla nas najwyższą wartością, z którą się utożsamiamy i którą nosimy w sercach. Musimy być pewni, że w przyszłości uda się zbudować nowy GKS z zachowaniem tradycji i tożsamości, a więc z naszym jedynym herbem! Bez naszych działań istnieje ryzyko, że nasz herb przepadnie w procesie upadłościowym.

Prawo ochronne na Herb Klubu wygasa w dniu 15 kwietnia 2024 roku, dlatego też podjęliśmy stosowną procedurę, na mocy powszechnie obowiązujących przepisów prawnych (art. 162 Prawa własności przemysłowej). Jako Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze”, działające non-profit, w poczuciu odpowiedzialności kibicowskiej zdecydowaliśmy się zadbać o największą tożsamość klubu, w postaci herbu.
Dlatego też, zwracamy się do wszystkich naszych przyjaciół, kibiców górniczej drużyny o wsparcie finansowe w postaci dobrowolnych wpłat w formie darowizn na nasze stowarzyszenie. Prośbę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm.

Zbieramy na nasz herb klubowy! Cała suma darowizn zostanie przeznaczona na tą najwyższą dla nas wartość! Obiecujemy, że nasza tożsamość, barwy i tradycja zostaną z nami i przetrwamy RAZEM ten najtrudniejszy moment w historii naszego klubu.
Kwota potrzebna do zebrania jest niebagatelna i wymaga maksymalnej mobilizacji całego środowiska sympatyków naszego klubu, a także pomocy firm zgromadzonych do tej pory wokół niego i wokół całego bełchatowskiego sportu!
𝐆𝐊𝐒 𝗡𝗜𝗚𝗗𝗬 𝗡𝗜𝗘 𝗭𝗚𝗜𝗡𝗜𝗘!

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/z/herbgksbelchatow