Transferowa ofensywa trwa. Młodzi zawodnicy z kontraktami

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Piątek był niezwykle aktywnym dniem w gabinetach GKS-u Bełchatów. Przygotowująca się do startu nowego sezonu drużyna „biało-zielono-czarnych” zyskała piłkarzy, którzy podpisali kontrakty z klubem.

Tym razem zespół Bogdana Jóźwiaka wzbogacił się o piłkarzy występujących ostatnio w drużynie Akademii PGE GKS Bełchatów, a także zespole rezerw GKS-u. Nowym obrońcą pierwszej drużyny został Stanisław Wenus. Młody stoper od początku swojej przygody z piłką związany jest ze Sportową 3. Urodzony w 2003 roku zawodnik podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Kontraktem z klubem związał się także Damian Michalak. Blisko 22-letni wychowanek GKS-u ma za sobą debiut w Fortuna 1 Lidze oraz dwa mecze w Pucharze Polski. Wiosną 2021 roku był wypożyczony do trzecioligowego KS Kutno, gdzie rozegrał 14 spotkań, w których zdobył jedną bramkę. W ostatnim sezonie reprezentował barwy drużyny rezerw. Damian również podpisał roczną umowę z opcją przedłużenia.

W nowym sezonie Bogdan Jóźwiak będzie miał także do dyspozycji braci Trzebońskich. Bartłomiej, napastnik, w minionym sezonie KEEZA Klasy Okręgowej pokonał bramkarzy rywali aż 25 razy. Jego brat bliźniak, Jarosław, występuje w linii obrony.

Życzymy powodzenia i sukcesów w nadchodzącym sezonie!