Nowy kierownik seniorskiej drużyny GKS-u Bełchatów

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Zanim piłkarze GKS-u Bełchatów wyjdą na murawę po raz pierwszy w 2024 roku, ogłoszono nazwisko nowego kierownika drużyny. Artura Kieresia, który pełnił funkcję w rundzie jesiennej, zastąpił Bartłomiej Krawędek.

33-latek pochodzi z Piotrkowa Tryb., lecz od lat związany jest z Bełchatowem. W młodości występował w drużynie LKS Mierzyn, gdzie trenował pod okiem m.in. Andrzeja Orszulaka. Od wielu lat jest jednak kibicem biało-zielono-czarnych, a w ostatnich miesiącach współpracował z klubowym marketingiem.

– Jestem zaszczycony, że mogę być częścią tej wyjątkowej drużyny. Moim priorytetem jest nie tylko osiąganie przez drużynę sukcesów na boisku, ale także kształtowanie silnych więzi i tworzenie pozytywnej atmosfery w szatni. Wierzę, że nasze wspólne wysiłki przyniosą nam oraz kibicom wiele radości i sukcesów. Razem damy z siebie wszystko! – powiedział w rozmowie z klubowymi mediami nowy kierownik pierwszej drużyny GKS-u.

Do obowiązków kierownika drużyny należeć będzie m.in. współpraca ze sztabem szkoleniowym w zakresie planowania i organizacji działań pierwszej drużyny, a także koordynacja obiegu dokumentów związanych ze zgłoszeniami i rejestracją zawodników. Ponadto Krawędek będzie odpowiedzialny za ewidencję sprzętu sportowego, jego przygotowanie oraz nadzór nad właściwą, szeroko pojętą organizacją tzw. dnia meczowego.

 

Źródło: GKS Bełchatów