Pora wrócić na zwycięską ścieżkę! Zapowiedź meczu z Legionovią

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Już w najbliższą sobotę piłkarze GKS-u Bełchatów będą mieli okazję, by zapomnieć o ostatnim spotkaniu ligowym, kiedy to ponieśli dotkliwą porażkę w Wejherowie z miejscowym Gryfem 1:4 (1:1). Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny będzie Legionovia Legionowo.

Legionovia Legionowo obecnie prowadzona jest przez trenera Mirosława Jabłońskiego. Zespół ten plasuję się na 9. miejscu w tabeli z dorobkiem 35 punktów. Składa się na to 9 zwycięstw, 8 remisów oraz 10 porażek. Bilans bramkowy to 42 bramki strzelone oraz 37 straconych. Najskuteczniejszym zawodnikiem jest Krystian Wójcik, który do tej pory bramkarza gości pokonał siedem razy. W swoim ostatnim meczu ligowym, zespół z województwa mazowieckiego przegrał przed własną publicznością z drużyną Warty Poznań 1:2. Jedynego gola w tym meczu zdobył Piotr Koziara. W rundzie wiosennej na możliwe 24 punkty, piłkarze zdobyli 11 oczek.

GKS Bełchatów jest prowadzony przez trenera Mariusza Pawlaka. Na ten moment „Brunatni” plasują się na 10. miejscu w tabeli gromadząc 32 oczka. Składa się na to 10 zwycięstw, 5 remisów oraz 12 porażek. Bilans bramkowy to 28 bramek strzelonych oraz 30 straconych. Do tej pory najwięcej bramek na swoim koncie ma Patryk Rachwał. który bramkarza rywali pokonał już sześciokrotnie. Do ostatniego pojedynku ligowego lepiej już nie wracać. GKS przegrał w Wejherowie z Gryfem aż 1:4 (1:1). Przepięknego gola zdobył Artur Lenartowski.

W rundzie jesiennej spotkanie rozgrywane zostało w Legionowie, gdzie padł wynik 1:0 dla gospodarzy. Strzelcem bramki był Marcin Wodecki, który obecnie gra w Odrze Opole.
Ciekawostką jest, że w drużynie Legionovii podstawowym obrońcą jest wychowanek GKS-u Mikołaj Grzelak.

Sędzią głównym tego spotkania będzie Robert Marciniak. Arbiter ten pochodzi z Krakowa.

Zapraszamy bardzo sympatycznie wszystkich kibiców na to spotkanie. Mecz odbędzie się w sobotę 29.04.2017r. o godz. 17:00 na stadionie GIEKSA ARENA !