Bilety już w sprzedaży!

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Trwa przedsprzedaż biletów na ostatni tej jesieni mecz 1 Ligi na stadionie przy Sportowej, w którym PGE GKS Bełchatów zmierzy się z Kolejarzem Stróże. Pożegnajmy wspólnie drużynę przed zimą!

 

Konfrontację lidera rozgrywek z Kolejarzem zaplanowano na niedzielę 10 listopada na godz. 17. Tym razem zabraknie transmisji w Orange Sport, zatem mecz będzie można obejrzeć tylko z wysokości trybun.

Klub tradycyjnie zachęca do jak najwcześniejszego zakupu wejściówek w przedsprzedaży, aby uniknąć kolejek w dniu meczu a dla szczęśliwców ma niespodziankę.

Aby wygrać ufundowane przez kino „Helios” podwójne zaproszenia na listopadowe seanse, wystarczy kupić bilet na najbliższy mecz „Brunatnych” z Kolejarzem i mieć trochę szczęścia, ponieważ wygra co dziesiąty kibic. Zabawa dotyczy osób, które w tygodniu od 4 do 8 listopada dokonają w Punkcie Obsługi Kibica zakupu biletu na mecz PGE GKS z Kolejarzem Stróże. Do wygrania są cztery podwójne zaproszenia do kina, które będzie można wykorzystać do 18 listopada.

Na ostatni jesienny mecz zapraszamy całe rodziny! Spotkajmy się na trybunie północnej w Sektorze Rodzinnym, gdzie można wspólnie spędzić czas dopingując giekaesiakom m.in. przy użyciu specjalnego bębna, megafonu, sektorówki i poprzez śpiew. Na najmłodszych czekają także inne atrakcje oraz nagrody w tym bilety do kina „Helios”.

Bilety na mecz z Dolcanem w cenach 1, 5, 10, 15 i 25 zł można nabywać w Punkcie Obsługi Kibica przy ul. 1 Maja (trybuna południowa stadionu) według harmonogramu:

4 – 6 listopada w godz. 9 – 15
7 – 8 listopada
w godz. 9 – 17
9 listopada w godz. 9 – 13

W dniu meczu, oprócz POK-u (od godz. 13), będą także czynne kasy stadionowe (od godz. 15).

Ponadto pod adresem internetowym www.bilet.gksbelchatow.com funkcjonuje aplikacja do internetowego kupna biletów. Dzięki niej bez konieczności wychodzenia z domu czy pracy każdy posiadacz Karty Kibica może sam „nabić” sobie bilet na wybrany mecz i na ulubione miejsce, następnie opłacić przelewem nie tracąc czasu w kolejkach (tylko dla posiadaczy Karty Kibica i do 24 h do rozpoczęcia meczu – w zależności od banku).

Zobacz szczegółowy cennik biletów i karnetów TUTAJ

Wszystko na temat Karty Kibica GKS Bełchatów znajdziesz TUTAJ

Nowość – wejście bez Karty Kibica

Wychodząc naprzeciw tym kibicom „Brunatnych”, którzy nadal nie chcą wyrobić Karty Kibica, GKS „Bełchatów” SSA wprowadził możliwość zakupu biletu na konkretny mecz przy Sportowej 3 bez KK na tzw. bilet jednorazowy. By móc zakupić taką wejściówkę (w przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica a w dniu meczu także w kasie B1), kibic będzie musiał okazać dowód tożsamości oraz zrobić zdjęcie wizerunku twarzy, czyli tak jak w przypadku KK spełnić warunki wynikające z ustawy.

Jednorazowa i uniwersalna cena takiego biletu będzie wyższa niż w przypadku posiadaczy KK i będzie wynosić 25 zł/ mecz.

Osobom, które nabyły bilety ulgowe przypominamy o obowiązku okazania przy wejściu na stadion dokumentu upoważniającego do ulgi. Brak odpowiedniego dokumentu będzie skutkować wyproszeniem z imprezy masowej i brakiem możliwości ponownego zakupu biletu na tą samą imprezę (mecz).