Testy Szymińskiego i trzy sparingi na koniec rundy

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Obrońca Rozwoju Katowice Przemysław Szymiński przez najbliższy tydzień przebywać będzie na testach w GKS-ie Bełchatów. 19-letni zawodnik ma wystąpić w dwóch meczach sparingowych pierwszoligowca.

 

– Jadę do Bełchatowa, by jak najlepiej zaprezentować swoje umiejętności i pełny wiary, że uda się załapać – mówi Szymiński.

 —————————————————————————————————————————————————————————

Wtorkowymi zajęciami o godz. 17 wyjątkowo w hali „Energia” rozpocznie się blisko dwutygodniowy okres roztrenowania kadry PGE GKS Bełchatów po rundzie jesiennej. W tym czasie „Brunatni” rozegrają trzy sparingi – wszystkie na własnych obiektach.
Po dwóch dniach wolnego giekaesiacy wracają do treningów, które potrwają do 7 grudnia. Od dziś na testach w Bełchatowie będzie przebywać obrońca Rozwoju Katowice Przemysław Szymiński.

W środę i czwartek kadra PGE GKS będzie trenować na „dwójce” od godz. 10:30. Na piątek zaplanowano pierwszy sparing ze Skrą Częstochowa, który rozpocznie się o godz. 11. Zagrają w nim zawodnicy, którzy nie będą wyznaczeni do sobotniego meczu III Ligi w Radomsku. O godz. 13 przedmeczowy rozruch odbędzie właśnie ta druga grupa.

Drugi tydzień roztrenowania rozpocznie się w poniedziałek o godz. 10. We wtorek zajęcia także zaplanowano na 10 na „dwójce”. W środę 4 grudnia odbędzie się drugi z testów, z Omegą Kleszczów (godz. 17).

Po dwóch dniach zajęć w siłowni, hali i na boisku (od 10:30), „Brunatni” rozegrają ostatni sparing w roku z Sokołem Aleksandrów Łódzki (sobota, 7 grudnia, godz. 11). Po tym spotkaniu drużyna, trenerzy i władze klubu spotkają się na podsumowującej rundę i cały rok kolacji.