Hristijan Kirovski zawodnikiem GKS Bełchatów!

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

GKS Bełchatów z drugim zimowym wzmocnieniem! Do najmłodszej drużyny 1 Ligi dołączył doświadczony napastnik, Hristijan Kirovski. 28-letni macedoński zawodnik ostatnio grał CSKA Sofia – informuje oficjalna strona GKS.

Były reprezentant Macedonii podpisał półroczny kontrakt z opcją przedłużenia o dwa sezony. W drużynie PGE GKS Bełchatów będzie występował z numerem „10”.

Kirovski urodził się 12 października 1985 roku w Skopje. Mierzy 191 cm wzrostu i waży 84 kg. Ma za sobą występy w kilku klubach w tym takich jak Vardar Skopje, FC Vaslui, Apollon Limassol czy Iraklis Saloniki (ponad 80 bramek). Ze swoim ostatnim klubem, CSKA Sofia rozwiązał w styczniu kontrakt stając się wolnym zawodnikiem.

Zobacz jak strzela macedoński napastnik! [WIDEO]

Macedończyk jest drugim obok łotewskiego reprezentanta Daniilsa Turkovsa zimowym nabytkiem wicelidera 1 Ligi. Rosły napastnik ma jeszcze bardziej zwiększyć konkurencję w linii ataku „Brunatnych”.

Kirovski był obserwowany przez bełchatowski klub od lata zeszłego roku. Zawodnik miał przybyć do Bełchatowa w poniedziałek, ale z powodu warunków atmosferycznych nie mógł wylecieć z Macedonii zgodnie z planem. W czwartek napastnik odbędzie testy wydolnościowe, które wczoraj przechodziła cała drużyna, będące wyznacznikiem do indywidualnej pracy z każdym z zawodników.