23 stycznia 2024
12:00
Stadion Górnika Łęczna

Porażka z pierwszoligowcem w górniczym spotkaniu kontrolnym

W drugim kontrolnym meczu podopieczni Bogdana Jóźwiaka ulegli pierwszoligowemu Górnikowi Łęczna 0:2. Na boisku zobaczyliśmy dwóch testowanych.

Na boisku przy Gminnym Ośrodku Kultury w Nowinach w województwie świętokrzyskim, formę biało-zielono-czarnych sprawdził kolejny pierwszoligowiec. Po porażce z Wisłą Płock (2:4), i tym razem wyżej notowany rywal okazał się lepszy. Łęcznianie objęli prowadzenie w 23 minucie za sprawą Fryderyka Janaszka. Po przerwie również padła jedna bramka, a jej autorem był Karol Podliński.

W szeregach GKS-u Bełchatów zobaczyliśmy testowanego wciąż pomocnika Mateusza Malca, oraz bocznego obrońcę, któremu sztab przygląda się od tego tygodnia.

Górnik Łęczna – GKS Bełchatów 2:0 (1:0)
Bramki: Fryderyk Janaszek 23, Karol Podliński 66

Górnik Łęczna (I połowa): Maciej Gostomski – Daniel Dziwniel, Lukas Klemenz, Souleymane Cissé, Damian Zbozień, Michał Steszuk, Piotr Starzyński, Paweł Żyra, Kacper Łukasiak, Fryderyk Janaszek, Karol Podliński
Górnik Łęczna (II połowa): Kacper Kołotyło – Marcin Grabowski, Michał Sienicki, Jonathan de Amo, Jakub Bednarczyk, Michał Pawlik, Mateusz Młyński, zawodnik testowany, Damian Gąska, İlkay Durmuş, Karol Podliński (73 Michał Wachowicz)

𝐆𝐊𝐒 Bełchatów (I połowa): Jakub Kowalski – Szymon Sarnik, Mariusz Holik, Kamil Jasiński, Mateusz Szymorek – Klaudiusz Krasa, Mateusz Malec (testowany), Łukasz Wroński, Patryk Skórecki, Serhij Napolov – Przemysław Zdybowicz
𝐆𝐊𝐒 Bełchatów (II połowa): Leonid Otczenaszenko – Mikołaj Grzelak, Jarosław Trzeboński, Jakub Szczepaniak, Zawodnik testowany – Miłosz Nowak, Artur Golański, Łukasz Wroński, Dawid Woźniakowski, Bartłomiej Bartosiak – Hubert Karpiński