27 stycznia 2024
12:00
GieKSa Arena w Bełchatowie

Kolejna porażka w trakcie przygotowań. MKS Kluczbork lepszy od GKS-u

W sobotnim meczu kontrolnym piłkarze GKS-u Bełchatów przegrali z trzecioligowym MKS-em Kluczbork 1:2.

Mecz był rozgrywany w ulewnym deszczu oraz silnie wiejącym wietrze. Strzelanie rozpoczął w 29. minucie Hubert Karpiński. Jeszcze przed przerwą odpowiedzieli przyjezdni. Do remisu doprowadził Filip Wienczek. Po zmianie stron jedynego gola zdobył Dawid Rachel, a MKS wygrał test-mecz w Bełchatowie.

Była to trzecia porażka w trzecim meczu „Brunatnych” w trakcie zimowych przygotowań.

GKS Bełchatów – MKS Kluczbork 1:2 (1:1)
Bramki: Hubert Karpiński 29 – Filip Wienczek 39, Dawid Rachel

GKS Bełchatów (I połowa): Leonid Otczenaszenko – Szymon Sarnik, Jarosław Trzeboński, Kamil Jasiński, Mateusz Szymorek – Klaudiusz Krasa, Artur Golański, Łukasz Wroński, Mateusz Malec, Serhij Napolov – Hubert Karpiński
GKS Bełchatów (II połowa): Jakub Kowalski – Oskar Przywara, Mariusz Holik, Jakub Szczepaniak, Mikołaj Grzelak – Miłosz Nowak, Mateusz Malec, Dawid Woźniakowski, Patryk Skórecki, Bartłomiej Bartosiak – Przemysław Zdybowicz

MKS Kluczbork: Dariusz Szczerbal – Kacper Paszkowski, Mateusz Lechowicz, Michał Maj, Nataniel Szota, Michał Płonka, Neison, Krzysztof Napora, Filip Wienczek, Patryk Tuszyński, Bartosz Włodarczyk. Grali również: Dawid Rachel