Ukraiński pomocnik na testach w GKS! Czy wzmocni drużynę?

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Jak udało nam się dowiedzieć, od kilku dni na testach w Bełchatowie przebywa ukraiński pomocnik, piłkarz występującej w najwyżej klasie rozgrywkowej FK Ołeksandrij – Maksym Dubenkov. Czy podpisze kontrakt z GKS?

21-letni Dubenkov to prawonożny środkowy pomocnik mierzący 179 cm wzrostu. Podobno swoją postawą pozytywnie zaskoczył sztab szkoleniowy „Brunatnych” i być może kwestią czasu jest jego podpis pod umową z górniczym klubem. Zawodnik ten w poprzednim sezonie zanotował 16 występów w drużynie U-21 FK Ołeksandrij, choć najczęściej wchodził na plac z ławki rezerwowych. Zagrał również w pierwszym zespole w meczu Pucharu Ukrainy przeciwko drużynie Dinaz Vyshhorod.

Przypomnijmy, że GKS pozyskał ośmiu nowych piłkarzy: Bartłomieja Eizencharta (Puszcza Niepołomice), Damiana Hilbrychta (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Szymona Łapińskiego (Wigry Suwałki), Seweryna Michalskiego (Chojniczanka), Arkadiusza Najemskiego (Wigry Suwałki), Michała Pawlika (Chrobry Głogów), Piotra Skrobosińskiego (Polonia Środa Wielkopolska) i Łukasza Wrońskiego (GKS Katowice).