20:10
Stadion Chrobrego w Głogowie

Pech nas nie opuszcza… Chrobry – GKS 1:0 [ZAPIS RELACJI LIVE]

90+4′
KONIEC MECZU! GKS Bełchatów przegrywa 0:1 w Głogowie z miejscowym Chrobrym po bramce Adriana Benedyczaka z 43. minuty. „Brunatni” byli bliscy doprowadzenia do remisu, jednak po raz kolejny kończy mecz bez jakiejkolwiek zdobyczy punktowej.

90+4′
Thiakane do Winsztala, a napastnik GKS-u myli się dosłownie o milimetry!

90+3′
Grolik dalekim wyrzutem z autu w pole karne, ale bez zagrożenia.

90+2′
Grolik w polu karnym przeciwnika nieczysto trafia w piłkę.

90+1′
Sędzia Artur Aluszyk doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

90′
GKS nadal przegrywa, ale szuka okazji na doprowadzenie do remisu. Czy się uda?

88′
Rzut wolny głogowian. Zamieszanie w polu karnym ostatecznie wyjaśnione. Było groźnie!

85′
Winsztal leży w polu karnym rywala, ale obrońca trafił wpierw w piłkę.

83′
Szymorek w pole karne na Thiakane, ten wycofał na wolne pole… wprost pod nogi rywala.

81′
Zmiany w obu drużynach: Flaszka za Małachowskiego, Kubica za Benedyczaka.

80′
CÓŻ ZA OKAZJA DLA GKS-U! Małachowski zagrywa do Thiakane, ten podaje do wbiegającego Biela, lecz „Bielik” z metra trafia wprost w Szromnika! To powinna być bramka wyrównująca!

78′
Kontra Chrobrego. Miłosz Kozak dośrodkował w pole karne, ale Marcin Grolik wyjaśnia sytuację.

77′
Po jedenaście strzałów oddali gracze obu drużyn. 3 razy celnie mierzyli do bramki głogowianie, dwukrotnie gracze GKS.

75′
Thiakane z przewrotki, ale piłka leciała zbyt nisko, by mógł ją skierować do bramki!

72′
Faul Kołodziejskiego. Żółta kartka i rzut wolny dla Chrobrego.

71′
Zmiana także w szeregach GKS-u: Patryk Winsztal zastępuje Zdybowicza.

70′
Podwójna zmiana gospodarzy. Schodzą Lebedyński i Ziemann. Wchodzą Kowalczyk oraz Banaszewski.

66′
Żółta kartka dla Praznovsky’ego (Chrobry) po faulu na Przemku Zdybowiczu.

64′
Szymorek za mocno w pole karne Chrobrego. Aut dla gospodarzy.

61′
Bartosz Biel zastępuje na murawie Bartłomieja Bartosiaka (GKS).

60′
Składna akcja GKS-u po przejęciu Małachowskiego. Gra na jeden kontakt przerwana stratą Zdybowicza.

58′
Kozak na dalszy słupek. Na szczęście niecelnie.

54′
Mandrysz z dystansu w światło bramki, ale Lenarcik sparował piłkę na rzut rożny!

46′
Ależ mogliśmy otworzyć drugą połowę! Adrian Małachowski sprzed pola karnego trafia w słupek!

46′
Początek drugiej połowy! Czy „Brunatni” odwrócą losy spotkania w Głogowie?

45+1′
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! GKS Bełchatów przegrywa w Głogowie 0:1 po bramce Adriana Benedyczaka z 43. minuty

45+1′
Sierczyński w pole karne, ale tam piłkę przejmują gospodarze.

43′
GOL! Chrobry Głogów obejmuje prowadzenie za sprawą Adriana Benedyczaka. Początkowo uderzał Mandrysz, który jednak nabił Lebedyńskiego, a piłka spadła wprost pod nogi młodzieżowego reprezentanta Polski, który pokonał Pawła Lenarcika… Chrobry – GKS 1:0.

42′
Groźnie pod bramką Lenarcika! Po strzale głową jednego z graczy Głogowa piłka przelatuje nad poprzeczką!

40′
Faul Golańskiego w środkowej części boiska.

34′
Żółta kartka dla Przemysława Stolca (Chrobry).

33′
Golański odbiera piłkę Stolcowi i podaje do przodu. Zdybowicz w sytuacji sam na sam trafia wprost w bramkarza! Szkoda!

30′
Posiadanie piłki 52% – 48% na rzecz Chrobrego Głogów.

28′
Głębokie dośrodkowanie Golańskiego z rzutu wolnego wybija na aut bramkowy Szromnik.

23′
Czajkowski z dystansu, jednak piłka przeleciała daleko od bramki.

22′
Rajd Małachowskiego zakończony stratą w okolicach pola karnego gospodarzy.

19′
Nieporozumienie Lenarcika z defensywą na szczęście nie kończy się stratą gola!

16′
Nieudana kontra „Brunatnych” po rzucie rożnym dla głogowian.

12′
Kąśliwy strzał Thiakane z ostrego kąta! Bramkarz jednak na posterunku.

11′
Rzut wolny Głogowa zakończony wybiciem piłki na rzut rożny przez Kołodziejskiego.

10′
Sierczyński fauluje Miłosza Kozaka i otrzymuje żółtą kartkę.

8′
Zdybowicz wypuszczony na wolne pole, ale uprzedza go bramkarz gospodarzy.

7′
Dobra okazja Thiakane, ale od bramki Szromnik.

6′
Ilków-Gołąb z dystansu uderzył z dystansu po ziemi w jednego z defensorów GKS.

4′
Małachowski płasko w pole karne Chrobrego, ale obrońcy wyjaśniają sytuację,

1′
Sędzia Artur Aluszyk właśnie rozpoczął ten mecz! GKS, do boju!

Gospodarze na pomarańczowo-czarno, „Brunatni” zagrają w białych kompletach.

W składzie GKS-u brakuje kontuzjowanych Marcina Ryszki oraz Krzysztofa Wołkowicza.

W porównaniu do spotkania z Sandecją (0:3) nastąpiły cztery zmiany w wyjściowym składzie „Brunatnych”.

Znamy już składy drużyn!

Image

Oba zespoły zajmują sąsiednie miejsca tuż nad strefą spadkową. Dzisiejszy zwycięzca chociaż na moment oddali od siebie widmo spadku.

Witamy w relacji spotkania 24. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym Chrobry Głogów zmierzy się z GKS-em Bełchatów. Pierwszy gwizdek o 20.10!