17:40
Stadion Miejski w Tychach

Porażka na zakończenie sezonu! GKS Tychy – GKS [NA ŻYWO]

90+3′
KONIEC! BRUNATNI PRZEGRYWAJĄ SPOTKANIE Z GKS TYCHY, LECZ UTRZYMUJĄ SIĘ W FORTUNA I LIDZE!!!

90+3′
Jeszcze Lewicki, ale broni Lenarcik.

90′
Sędzia dolicza 3 minuty do meczu w Tychach.

Z INNYCH BOISK: OLIMPIA GRUDZIĄDZ REMISUJE Z SANDECJĄ 0:0! GKS BEŁCHATÓW PEWNY UTRZYMANIA!

89′
Szymon Lewicki w miejsce Dawida Kasprzyka.

Z INNYCH BOISK: Koniec meczu w Legnicy. Miedź – GKS Jastrzębie 1:1.

87′
ALEŻ OKAZJĘ MIAŁ WINSZTAL! Odyjewski łapię piłkę na linii! Wołkowicz centrował w pole karne, a nasz napastnik uderzył z pierwszej piłki. Było blisko!

86′
Na spalonym Grzeszczyk.

83′
Bez problemów Lenarcik przy strzale Jakuba Piątka.

83′
Kontra tyszan. Grzeszczyk długim podaniem uruchamia Monetę, który jednak nie opanował szybko piłki. Atak pozycyjny gospodarzy.

81′
Sierczyński płasko w pole karne, do piłki dochodzi Winsztal. Uderza wprost w bramkarza.

80′
Dziesięć minut do końca. GKS Tychy dominuje, a Brunatni nie są w stanie zagrozić bramce gospodarzy. W Grudziądzu remis 0:0.

79′
Na murawie w miejsce Stebleckiego melduje się Łukasz Moneta.

78′
Żółta kartka dla Jana Biegańskiego (GKS Tychy).

76′
Wołkowicz płasko w pole karne, ale piłkę przechwyca Daniel.

73′
Flaszka przejął piłkę pod polem karnym rywala, ale osamotniony szybko ją stracił.

72′
Świetna akcja gospodarzy zakończona strzałem Stebleckiego. Lenarcik broni!

71′
Kolejna akcja GKS-u Tychy. Brunatnych ratuje niedokładność rywali.

Z INNYCH BOISK: Chrobry prowadzi w Bielsku-Białej, a Termalica wygrywa z Odrą 1:0.

68′
Winsztal z ostrego kąta, ale Odyjewski  instynktownie broni!

67′
Kolejna dobra okazja tyszan, ale piłkę we własnym polu karnym odbiera Thiakane.

Z INNYCH BOISK: Stal Mielec prowadzi 2:1 z Chojniczanką, natomiast Zagłębie Sosnowiec objęło prowadzenie w Suwałkach. Puszcza podwyższa prowadzenie na 2:0 w meczu z Radomiakiem.

63′
Szybkie wznowienie autu Kasprzyka w stronę Grzeszczyka. Ten pociągany za koszulkę w polu karnym przez Kołodziejskiego nie przyjmuje piłki.

61′
ZMIANA! Kondracki w miejsce Zdybowicza.

61′
Winsztal decyduje się na strzał – nad bramką.

61′
Błąd Kołodziejskiego, GKS szybko chciał ruszyć do przodu, ale Magiera przechwytuje piłkę.

60′
Grzeszczyk na dalszy słupek, ale piłka mija bramkę.

59′
Kacper Piątek faulowany przez Thiakane. Będzie gorąco w polu karnym gości!

58′
Świetnie uwolnił się od krycia Szymorek, ale zagrał za plecy Thiakane. Aut dla gospodarzy.

58′
Kacper Piątek niecelnie na bramkę Brunatnych. Od bramki Lenarcik.

55′
Steblecki zamarkował strzał, a potem uderzył na bramkę  Lenarcika. Niecelnie!

54′
Kontratak gospodarzy zatrzymany przez Sierczyńskiego! Przed rywalem był już tylko Lenarcik! Chwilę potem Winsztal do Szymorka i nasz wychowanek uderza obok bramki!

53′
Thiakane zatrzymany faulem przez Biegańskiego.

52′
Zespołowa akcja GKS-u Bełchatów. Brunatni mają rzut rożny.

50′
Kombinacyjny rzut wolny w wykonaniu gospodarzy kończy się na rzucie rożnym.

49′
Fauluje Czajkowski. Będzie rzut wolny dla GKS-u Tychy.

47′
Bez zmian w obu zespołach. Jednak pozycjami zamienili się Wołkowicz oraz Thiakane. Senegalczyk gra z lewej strony, „Wołek” na pozycji „10”.

46′
Druga połowa w Tychach właśnie się rozpoczęła!

Z INNYCH BOISK: GKS Jastrzębie doprowadzają do remisu 1:1 w meczu z Miedzią!

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek ostatnich 45 minut tego sezonu!

Przy obecnych wynikach:
remisie Olimpii Grudziądz z Sandecją Nowy Sącz (0:0), oraz porażce GKS-u 1962 Jastrzębie z Miedzią Legnica (0:1), BRUNATNI MAJĄ UTRZYMANIE pomimo porażki w Tychach. Jednak przed nami jeszcze 3 kwadranse gry we wszystkich tych spotkaniach. Bądźmy dobrej myśli!

45+3′
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. GKS Bełchatów przegrywa z GKS-em Tychy 0:1 po bramce Piątka z 25. minuty.

45+3′
Jeszcze próbował Grzeszczyk, ale obrońcy Brunatnych go zatrzymali.

45′
Sędzia doliczył 3 minuty.

45′
Flaszka dośrodkował w pole karne tyszan, ale Odyjewski piąstkuje piłkę.

42′
Strzał z daleka Jakuba Piątka zablokowany przez Magierę. Podobnie jak uderzenie Biegańskiego. Rzut rożny dla gospodarzy.

40′
Świetnie odebrał Sierczyński, podał do Wołkowicza, ale nasz skrzydłowy niedokładnie posłał daleką piłkę do Zdybowicza.

37′
Wołkowicz z dystansu, ale broni Odyjewski!

35′
Połap uderza na bramkę, Magiera blokuje. Chwilę potem boczny obrońca po raz kolejny znalazł się pod bramką Lenarcika. Thiakane przerywa jego akcję. Rzut rożny dla gospodarzy.

Z INNYCH BOISK: Warta Poznań prowadzi 1:0 ze Stomilem Olsztyn.

33′
Kolejna okazja tyszan, ale ostatecznie Lenarcik łapie piłkę.

Z INNYCH BOISK: Miedź Legnica objęła prowadzenie w starciu z GKS-em 1962 Jastrzębiem. To dobry wynik dla Brunatnych.

28′
Starcie Thiakane z Sołowiejem. Defensor gospodarzy zalał się krwią.

25′
GOL! Strzelcem Kacper Piątek. Młodzieżowiec wykorzystał podanie Szeligi. Obrona Brunatnych była kompletnie zagubiona…

24′
Strzał Zdybowicza zablokowany przez Sołowieja.

22′
Kolejny atak tyszan, lecz Flaszka wybija na rzut rożny.

Z INNYCH BOISK: Stal Mielec przegrywa na własnym stadionie z Chojniczanką 0:1.

20′
Świetnie Flaszka, wbiegł pole karne i dograł przed bramkę, ale Zdybowicz nie sięga piłki!

19′
Groźne przed bramkę Lenarcika zagrał Grzeszczyk, ale piłkę przejęli obrońcy.

18′
Świetnie przedarł się w pole karne Thiakane, ale akcję kończy niedokładne podanie.

17′
Tyszanie dominują, ale nie są w stanie przełożyć tego na okazje bramkowe. Posiadanie piłki: 67% – 33% dla GKS-u Tychy.

14′
Grzeszczyk zdecydował się na strzał, ale świetnie lot piłki przeciął Sierczyński!

13′
Od autu GKS Tychy na wysokości pola karnego biało-zielono-czarnych. Wołkowicz fauluje. Rzut wolny dla rywali.

Z INNYCH BOISK: Puszcza Niepołomice objęła prowadzenie w meczu z Radomiakiem Radom.

11′
Akcja tyszan zatrzymana przez Szymorka. Niestety, gospodarze szybko odzyskują piłkę i budują nową akcję.

9′
Dobrze Thiakane we własnym polu karnym.

7′
Pierwszy strzał tego meczu: Steblecki do Szeligi, który uderza zza pola karnego. Lenarcik pewnie łapie piłkę.

6′
Kontratak Brunatnych zatrzymany faulem na Dawidzie Flaszce.

3′
Rajd Szeligi, ale defensor GKS-u Tychy fauluje w ataku.

2′
Piłka było już w polu karnym tyszan, przy nodze Zdybowicza, lecz młody napastnik został wypchnięty z „16”.

1′
Zaczęli gospodarze!

Ten mecz zadecyduje o tym, gdzie GKS Bełchatów zagra w przyszłym sezonie! Do boju!

W kadrze meczowej Brunatnych brakuje Artura Golańskiego oraz Bartosza Biela.

A taką „jedenastką” rusza do boju GKS Bełchatów:

Image

Znamy już skład gospodarzy na ostatni mecz sezonu:

Mecze 34. kolejki rozgrywane są w tym samym momencie. Będziemy informować o wynikach spotkań, które najbardziej interesują kibiców Brunatnych.

Przypomnijmy, że w jesiennym meczu przy Sportowej 3 w Bełchatowie biało-zielono-czarni przegrali z tyszanami aż 1:4.

Oba GKS-y nadal mają o co walczyć. Gospodarze nadal mają szanse, by znaleźć się w barażach o Ekstraklasę. Brunatni natomiast nadal są zagrożeni spadkiem. Więcej pisaliśmy o tym TUTAJ.

Witamy w relacji na żywo z ostatniego spotkania sezonu 2019/20 Fortuna I Ligi. Rywalem GKS-u Bełchatów jest GKS Tychy!